עסקים רבים טועים לחשוב שייעוץ עסקי ואסטרטגי הוא נחלתן של חברות ענק בלבד.

המציאות מוכיחה שוב ושוב שניהול זה מקצוע ולא כל אחד נולד להיות מנהל מצוין. תפקידו של יועץ עסקי הוא לתת למנהל כלים, ולעזור לו לשפר ולהשתפר הן בפן האישי והן ברמה של הצלחה עסקית של החברה שבראשה הוא עומד.

ייעוץ עסקי ואסטרטגי הינו תהליך המשפר את יכולת הניהול, הבקרה, ההתייעלות והגידול של כל חברה או עסק.

בעלי העסקים שקועים בעסק שלהם ולרוב אינם מסוגלים, ללא ליווי של יועץ עסקי, לראות את התמונה המלאה. דבר זה בא לידי ביטוי בהחמצת הזדמנויות עסקיות, חוסר יכולת באיתור מנועי גדילה לעסק ואי התייעלות.

חברתנו עוסקת במיקוד העסק, הפרדה בין עיקר ותפל, הבנה ובניית תוכנית עבודה בין היעדים הנדרשים לבין הקיים.

מה כוללת חבילת הייעוץ לחברות?

בניית מערך הפצה

בניית מערך יעיל, מפוקח וחסכוני מקפיץ את העסק להתנהלות נכונה יותר, עם רמת שירות ואיכות נדרשת. המערך יכול להיות פנימי או חיצוני לפי בניית תיק סיכונים ופתרונות, ניהול מערך הפצה ומחסנים בצורה נכונה יאפשר לך להתמקד במכירות ולא בלוגיסטיקה מוגבלת.
כולל התמחות במערך הפצה מאסיבי בארץ ובחו"ל.

בניית מערך רכש

בניית מערך רכש נכון, בניית תוכנית מטרות ויעדים, תיקון הסכמים לטובת הבטחת המחיר הנכון, האיכות הנדרשת ושמירה על רצף העבודה
שאלות make or buy , מיקור חוץ או שימוש במשאבים פנימיים.
קב"מ, רכש גומלין, הסכמי סחר.
רכש חו"ל עם התמחות בסין והודו כולל מציאת ספקים נכונים ומקורות רכש, הקמה וליווי עד ייצור שוטף.

כתיבה והגשה למכרזים לחברות

עסקים רבים עדיין לא הבינו שהוצאות הרכש הגדולות ביותר של משרדי הממשלה והגופים תחת חוק חובת המכרזים, מתבצעות באמצעות מכרזים.
המומחיות של מיקוד לעסק היא בתכנון המכרז, בניהול המכרז ובכתיבת מכרזים כולל הגשה במגוון תחומים תוך כדי בחינת הסיכונים והאלטרנטיבות וזאת לטובת מיקסום התוצאה.

תכנון תקציב לפרויקט

ניהול פרויקטים מתחיל מתכנון תקציב, לוחות זמנים, יעדים וכוח אדם
המשבר הכלכלי מציב בפני כל ארגון אתגרים עסקיים רבים, ורבים אומרים כי המשבר הוא לא אחר מאשר “שעתו הגדולה של כל מנהל פרויקטים“. ניהול פרויקטים עוסק בפרטים הקטנים והגדולים של הפרויקט, אך אחת המטרות החשובות שלו היא לדאוג שהפרויקט עלה בקנה אחד עם האסטרטגיה העסקית של הארגון.
תכנון הוא הכל , אנו נעזור לך להגיע ליעד על ידי תכנון הפרויקט מכל ההיבטים.

ניהול פרויקטים לחברות

מיקוד לעסק מתמחה בניהול פרויקטים, ניהול פרויקט גדול, באופן מקצועי, דורש מספר מיומנויות ויכולת שליטה מעשית של חברה לניהול פרויקטים.
פרויקטים, מאופיינים על פי רוב בדינמיות , סביבה משתנה, חוסר וודאות הנוצרים בגלל גורמים רבים ששותפים בפרויקט.
על מנת לאחד את כל הגורמים סביב אותה המטרה וליצור מצב בו כל אנשי המקצוע עובדים בתיאום ובשקיפות מלאה, יש צורך במנהל פרויקט שיהיה אחראי על הגורמים ויתווך ביניהם. מנהל פרויקט שרואה את התמונה הכללית וגם מצוי בפרטים הקטנים ומודע לאופן ההשתלבות שלהם. מנהל הפרויקט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחד מהגורמים מצד אחד ,אך יציב ומחובר למטרה ולביצוע הכללי מצד שני.

ייעוץ שיווק דיגיטלי לחברות

שיווק דיגיטלי הוא מונח כללי המתייחס למגוון רחב של אפשרויות פרסום ברשת האינטרנטית כגון, קידום אתרים אורגני או קידום ממומן בגוגל וקידום ברשתות החברתיות, פרסום ביוטיוב ברשימות התפוצה ועוד. בשנים האחרונות מגמת השיווק מתמקדת בפרסום דיגיטלי על פני כל שיטת שיווק אחרת וזאת בשל כל היתרונות המהותיים שיש הן למפרסם והן לקהל הלקוחות.
חברת מיקוד לעסק מתמחה בחיבור השירות הדיגיטלי לדרישות ומטרות החברה.

תכנון מחסנים לחברות

יותר ויותר חברות בוחרות להקים מרכז לוגיסטי הכולל תכנון מחסנים, אזורי תפעול של שרשרת אספקה והנהלה במתחם אחד מרוכז, שבו מתבצעות כל פעולות ניהול לוגיסטיקה והפצה הכלולות בתמהיל העסקי. חברת מיקוד לעסק מתמחה בתכנון המרלו"ג.
אנו מתמחים בתכנון מחסנים והפצה בארץ ובחו"ל, כולל מיקור חוץ.

נטוורקינג ופתיחת דלתות

פותחים לך דלת מקצרים תהליכים.
עולם שבו קשרים הם שם המשחק, אין ספק נטוורקינג הוא כלי יעיל במיוחד לצמיחה של עסקים וארגונים וגם למיתוג אישי.
שימוש בקשרים החברתיים שלנו למטרת יצירת הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה.
נטוורקינג נכון, בכלל המגזרים העסקי והציבורי, יכול לקצר לכם זמנים ויעזור לכם להיות בולטים בשטח,
כמו כן יש לנו את היכולת ליצור קשרים משמעותיים בעולם העסקי בשבילך ולהגיע למקומות שאליהם אתם שואפים.

שתף עמוד: