באפשרותכם לצפות לתוצאה אחרת רק אם שיניתם את דרך הפעולה שלכם, ומכיוון שלמעשים שלכם קודמות המחשבות שלכם, זה אומר, שהארגון שלכם חייב להתחיל לחשוב אחרת, לשנות את התפיסות שהוא שבוי בהן ולראות את התמונה המלאה מנקודת מבט ניטרלית ורחבה.

ייעוץ עסקי לחברות מיקוד

לשם כך אתם זקוקים ליועצים העסקיים של מיקוד!

אם החברה שלכם מפסידה כסף על אף שאתם משקיעים בשיווק ובהכשרות עובדים, אם תקציב השיווק שלכם לא מנוצל ביעילות ומניב תוצאות סבירות במקרה הטוב, אם אתם לא מצליחים לגרום לעסק שלכם להתרומם ולצמוח או שאתם מתקשים לגייס ולשמר עובדים איכותיים, אתם כנראה עושים משהו לא טוב! ואולי הגיע הזמן לחשוב על ייעוץ עסקי לחברות.

האם אתם מספיק כנים עם עצמכם?

ייתכן שאתם מתמקדים בבעיית התזרים שחוזרת על עצמה, אולי אתם נכשלים באיתור מנועי גדילה, ואולי אתם מרגישים שפספסתם הזדמנות עסקית של פעם בחיים, אבל זו לא הסיבה לכך, שהחברה שלכם לא נמצאת במקום שבו אתם רוצים לראות אותה.

האם אתם מוכנים לעשות את מה שנדרש, כדי לגרום לזה להצליח?

אף אחד לא נולד להיות מנהל מצוין, אך בעזרת ייעוץ עסקי לחברות עם המומחים של מיקוד תרכשו את הכלים ואת אסטרטגיות הפעולה, שיהפכו אתכם להיות מנהלים מצוינים, ותצליחו למנף את ההצלחה של החברה שלכם.

נעים להכיר, אנחנו יוסי פלד וגיל צפוני. מאחורינו עבר עשיר של ניהול, פיקוד, הדרכה ותפקידים מובילים בארגונים מסחריים, צבאיים וממשלתיים, ואנו כאן כדי לעזור לכם בתהליך המיקוד של העסק שלכם.

ייעוץ עסקי לחברות ענק כמו שופרסל הצליח להביא לצמיחה כלכלית ומסחרית, ואנו בטוחים, שגם לכם נוכל לסייע לעבור את המשוכה שבה העסק שלכם נכשל.

מה כוללת חבילת ייעוץ עסקי לחברות של מיקוד?

  • בניית מערך הפצה יעיל, מפוקח וחסכוני, שיאפשר לכם להתמקד במכירות ולא בלוגיסטיקה ובהגבלותיה, לרבות מערך הפצה מאסיבי בארץ ובחו"ל.
  • בניית מערך רכש: הגדרת יעדים ומטרות, מציאת ספקים ומקורות רכש בארץ ובחו"ל, בניית הסכמי סחר ושיפור הסכמים קיימים תוך שמירה על רצף עבודה.
  • ניהול מכרזים: תכנון וניהול מכרזים ביעילות ומיקסום תוצאות.
  • ניהול תקציבים: ניהול פרויקטים נכון תלוי במידה רבה מאוד בהגדרה ובניהול התקציב. מכיוון שפרויקטים מתאפיינים בדינמיות רבה, חשוב לדעת כיצד לבצע התאמות מבלי לחרוג מהתקציב, ובמקביל לעמוד בזמנים, ביעדים ובדרישות הפרויקט.
  • ייעוץ שיווק דיגיטלי: השיווק בדיגיטל הוא חלק בלתי נפרד מתמהיל השיווק של כל חברה שרוצה להטביע חותם, אולם בעולם דיגיטלי חשוב לדעת היכן למקד את מאמצי השיווק, היכן להשקיע את התקציבים ובאילו אפיקים השיווק יהיה הכי אפקטיבי ונכון.
  • תכנון מחסנים: סיוע בתכנון, רכישה והקמה של מחסנים לוגיסטיים ובניית מערך ניהול והפצה בארץ ובחו"ל, כולל מיקור חוץ.
  • נטוורקינג: נטוורקינג טוב יאפשר לכם בניית קשרים עסקיים לטובת יצירה וניצול של הזדמנויות עסקיות.

ייעוץ עסקי לחברות הוא השירות שאתם מחפשים, אבל מיקוד הוא מה שאתם צריכים!

לקביעת פגישת ייעוץ והיכרות עם יועצים עסקיים בחברתנו שילוו אתכם לכל אורך התהליך השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם!

שתף עמוד: