העסק עובד אבל אינו מצליח להתרומם?

בין אם העסק שלכם בתחילת דרכו או שאינו הספיק לצבור מספיק קילומטראז', אם החשיבה שמניעה אותו קדימה מוגבלת, הוא ייתקל בתקרה שתמנע ממנו צמיחה והתרחבות.

ניהול של עסק קטן או גדול אינו שונה במהותו, אך במרבית המקרים לעסקים שלא מצליחים לממש את הפוטנציאל העסקי שלהם חסרה פרספקטיבה ונחוץ מיקוד – ייעוץ עסקי לעסקים קטנים.

האם אתם שואפים להרחיב את הפעילות העסקית או לפתח כיוונים עסקיים חדשים בעסק?

האם אתם מתקשים לעבור את הרף שאליו הגעתם, וחשים שהעסק עומד במקום?

ייתכן שהעסק שלכם מתקשה לגייס עובדים ולשמור עליהם לאורך זמן?

האם תקציב השיווק שלכם לא מניב את התוצאות המיטביות עבור העסק?

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא השירות שאתם מחפשים, אבל מיקוד הוא מה שאתם צריכים!

מה הגורמים שאינם מאפשרים לעסק שלכם לצמוח?

חשוב להעמיד את הדברים על דיוקם, ולשם כך נחוצים הרבה מאוד כנות, יושר ובעיקר אומץ.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – האם אתם מוכנים להתמודד עם האמת?

חשיפת הסיבות האמיתיות לכך שהעסק שלכם לא מתפתח עלולה להיות לא פשוטה עבורכם, אך היא בגדר כאבי גדילה בלבד, כי כל תהליך של שינוי כרוך ביציאה מאזור הנוחות.

ייעוץ לעסקים קטנים יכול להישמע מאוד פסטורלי על הנייר, אך בפועל זה ידרוש מכם לבצע שינויים פנים וחוץ ארגוניים, להתמיד בהם ולהיות איתנים מול ההתנגדויות שזה עלול להוליד. משצלחתם את השלב הזה, תתחילו ללמוד איך לנהל את העסק שלכם להצלחה.

האם אתם באמת מוכנים לגדול?

נעים להכיר, אנחנו יוסי פלד וגיל צפוני. מאחורינו עבר עשיר של ניהול, פיקוד, הדרכה ותפקידים מובילים בארגונים מסחריים, צבאיים וממשלתיים, ואנו כאן כדי לעזור לכם בתהליך המיקוד של העסק שלכם.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא מה שאנו עושים, אך בפועל, אנו עוזרים לבעלי עסקים לעבור את המשוכה שבה העסק שלכם נכשל ומלווים אותם יד ביד להצלחה העסקית שהם מסוגלים לה.

מה כוללת חבילת ייעוץ לעסקים קטנים של מיקוד?

  • בדיקת כדאיות עסקית לעסק: הערכת רווחיות המיזם או העסק הקיים, הסיכויים והסיכונים הכרוכים בו.
  • הכנת תוכנית עסקית: בניית תוכנית ריאלית מקיפה, שמכסה את כל האפיקים הפיננסיים של העסק, כולל ההוצאות, ההכנסות, מקורות המימון וכו', מתוך מודעות מלאה למצב העסק.
  • תכנון תקציב לעסק: על מנת להבטיח התנהלות פיננסית מסודרת ויציבה, נדרש לבנות תקציב ששומר על גבולות ההכנסות וההוצאות ומאפשר לבנות תוכנית עסקית, להציב יעדים ולקבוע מטרות.
  • תכנון תמחור לעסק: תמחור הוא מדד ייחודי, שמורכב מפרמטרים שונים, ויכול לקבוע במידה רבה את הצלחת העסק או כשלונו. תמחור נכון יבטיח צמיחה כלכלית ויכולת לעמוד בדרישות העסק ומטרותיו.
  • ייעוץ יח"ץ ושיווק דיגיטלי: יח"ץ ושיווק בדיגיטל הם חלק בלתי נפרד מתמהיל השיווק של כל עסק שרוצה להצליח ולגדול, אולם בעולם דיגיטלי חשוב לפלח את קהלי היעד, לפתח אסטרטגיה שיווקית ולדעת היכן למקד את מאמצי השיווק, היכן להשקיע את התקציבים ובאילו אפיקים השיווק יהיה הכי אפקטיבי ונכון.
  • אימון עסקי לעובדים: כאשר מדובר על ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, הקניית ארגז כלים נרחב עבור בעל העסק, העוסק בכל התחומים החשובים להצלחה: ניהול עובדים, ניהול זמן, שיפור מכירות, הגדרה נכונה של תפקידים בעסק ועוד.
  • כתיבה והגשה למכרזים לעסקים: הליך זה עלול לגזול משאבים יקרים לעסק, וניהול נכון שלו יכול לחסוך המון זמן וכסף ואך להניב שיתופי פעולה עסקיים מוצלחים ופורים.

לקביעת פגישת ייעוץ והיכרות עם המומחים שילוו אתכם לכל אורך התהליך השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם!

שתף עמוד: