חושב להקים עסק?

העסק עובד אבל אינו מצליח להתרומם?

העסק נדרש לפתח כיוונים נוספים על מנת להרוויח?

מיקוד לעסק, מביאים אותך להצלחה וליעד.

מיקוד לעסק – קבוצת הייעוץ העסקי מלווה עסקים משנת 2011 להצלחה!

ייעוץ עסקי הינו תהליך המשפר את יכולת הניהול. הבקרה, ההתייעלות והגידול של כל חברה או עסק. בעלי העסקים שקועים בעסק שלהם ולרוב אינם מסוגלים, ללא ליווי של יועץ עסקי, לראות את התמונה המלאה. דבר זה בא לידי ביטוי בהחמצת הזדמנויות עסקיות, חוסר יכולת באיתור מנועי גדילה לעסק ואי התייעלות.

כעסק קטן או כעסק בהקמה אין לך בדר"כ את היכולת לראות את התמונה הכוללת.

חברתנו עוסקת במיקוד העסק, הפרדה בין עיקר ותפל, הבנה ובניית תוכנית עבודה בין היעדים הנדרשים לבין הקיים.

מה כוללת חבילת הייעוץ לעסקים קטנים?

בדיקת כדאיות עסקית לעסק

בבדיקת הכדאיות הראשונית אנו מעריכים את רווחיות המיזם, הסיכויים והסיכונים הכרוכים בו, ע"י הצבת מספרים ראשונית, על מנת לתת בידי בעל העסק את הכלים לקבלת החלטות.

חברת מיקוד לעסק מתמחה בבדיקת כדאיות לעסקים.

הכנת תוכנית עסקית

תכניות עסקיות טובות מכסות את כל האפיקים הפיננסיים של העסק – הוצאות, הכנסות, מקורות מימון וכן הלאה. תוכנית כזו מעגנת אותך במציאות ומכריחה אותך להיות מודע למצב העסק שלך.

חברת מיקוד לעסק מתמחה בבניית תוכנית עסקית לעסקים.

תכנון תקציב לעסק

בניית תקציב נחוצה להתנהלות פיננסית מסודרת של כל עסק. תקציב הוא כלי ניהולי השומר על גבולות של הכנסות והוצאות ומאפשר לכם להבין כמה כסף תוכלו להוציא בטווח הקצר ובטווח הארוך. תקציב עוזר לתכנן מראש כמה כסף ניתן להשקיע בעסק ובמה.
חברת מיקוד לעסק מתמחה בתכנון תקציב אמיתי ונכון.

תכנון תמחור לעסק

תמחור זהו אחד הנושאים הרגישים הנדרשים לתשומת לב מרבית בניהול העסק. תמחור מוצר או שירות זהו אחד מהתהליכים המורכבים ביותר בעסק, מאחר ואין מדובר במתמטיקה פשוטה, אלא במדד ייחודי המורכב מפרמטרים רבים.

חברת מיקוד לעסק מתמחה בתכנון ותמחור המוצר לאחר ביצוע סקר שוק.

ייעוץ שיווק דיגיטלי לעסק

שיווק דיגיטלי הוא מונח כללי המתייחס למגוון רחב של אפשרויות פרסום ברשת האינטרנטית כגון, קידום אתרים אורגני או קידום ממומן בגוגל וקידום ברשתות החברתיות, פרסום ביוטיוב ברשימות התפוצה ועוד. בשנים האחרונות מגמת השיווק מתמקדת בפרסום דיגיטלי על פני כל שיטת שיווק אחרת וזאת בשל כל היתרונות המהותיים שיש הן למפרסם והן לקהל הלקוחות.

חברת מיקוד לעסק מתמחה בחיבור השירות הדיגיטלי לדרישות ומטרות החברה.

ייעוץ יח"צ

פילוח קהלי יעד, פיתוח אסטרטגיה תקשורתית למטרות הארגון ויישומה, פתיחת דלתות וקיצור תהליכים

חברת מיקוד לעסק מתמחה בליווי יח"צ לעסקים ולמנהלים.

אימון עסקי לעובדים

ארגז כלים נרחב עבור בעל העסק, העוסק בכל התחומים החשובים להצלחה: ניהול עובדים, ניהול זמן, שיפור מכירות, הגדרה נכונה של תפקידים בעסק ועוד.

חברת מיקוד לעסק מתמחה בהנגשת ארגז הכלים ללקוחותיה.

כתיבה והגשה למכרזים לעסקים

מכרז הוא תהליך שבו גוף עסקי כלשהו המעוניין לקנות מוצר או עבודה, מכריז על רצונו לקבל הצעות מחיר ממספר ספקים ו/או קבלנים. בין ההצעות שהוא מקבל, הוא בוחר את ההצעה המשרתת את האינטרסים שלו בצורה הטובה ביותר. כך הוא יכול לקבל את השירות האיכותי ביותר, היעיל ביותר ולעיתים גם הזול ביותר.

חברת מיקוד לעסק מתמחה בכתיבה והגשה למכרזים בארץ ובחו"ל

שתף עמוד: