עמוד הבית - אודות

אודות

חברת מיקוד לעסק

מעניקה שירותי ייעוץ וליווי אסטרטגי ותפעולי כולל עזרה בפתיחת דלתות ונטוורקינג לעשרות רבות של חברות ולקוחות במשק הישראלי והבינלאומי.

הוקמנו

חברת מיקוד לעסק, הוקמה ב-2011 ומעניקה שירותי יעוץ וליווי אסטרטגי ותפעולי כולל עזרה בפתיחת דלתות ונטוורקינג לעשרות רבות של חברות ולקוחות במשק הישראלי והבינלאומי

החברה נוסדה ע"י גיל צפוני, מומחה להקמה וניהול של שרשרת אספקה, ניהול ספקים ורכש, כמו כן משמש משנת 2015 בתפקיד מנכ"ל ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל, ארגון המסמיך את כלל מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל בעשורים האחרונים. בנוסף, גיל צפוני, מכהן כראש איגוד הרכש בהתאגדות העסקים הקטנים בישראל וגם חבר המועצה הציבורית בעמותת פתחון לב.

במהלך השנים צברה חברת מיקוד לעסק ידע רב באבחון הקשיים וההתמודדויות המאפיינים סוגי עסקים שונים, ופיתחה שיטות עבודה שיאפשרו לכל עסק לצמוח ולפעול ביעילות וברווחיות.

המומחיות

שלנו היא בפשטות התהליך, בקריאה נכונה ומדויקת של מצב העסק, ביכולת שלנו לספק פתרון כולל המקיף את כל תחומי הפעילות העסקית: ניהול, תפעול, פיננסי, הון אנושי ועוד.

השרות

ניתן מתוך גמישות מרבית לצורכי העסק – כליווי מתמשך או נקודתי, אצל הלקוח או בכל אופן שיבחר על ידו, אם לפרויקט ספציפי או לטיפול מקיף.
התהליך מאתגר, אך אנו הופכים אותו לפשוט כשבסיומו נגיע ליעד שהגדרנו.

שתפו עם הקולגות
קביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות