לא מעט אנשים מתעניינים בתחום של הקמת עסק, מאחר ורבים מעוניינים להפסיק לעבוד בתור שכירים. כל מי שמאמין כי הוא יוכל להצליח בתור עצמאי, חייב לצאת לדרך בליווי מקצועי מתאים. יש לזכור כי בכל שנה נסגרים אלפי עסקים חדשים בכל רחבי הארץ, כאשר לרוב מדובר על מחסור בידע ותכנון מתאים. אך מי שיבחר להיעזר בשירותיה של חברה שמתמחה בתחום של ייעוץ וליווי עסקי, יוכל להבטיח לעצמו את הידע והכלים הנדרשים על מנת להצליח. מומלץ לפנות לחברה בתחום הייעוץ העסקי כבר בתחילת הדרך, על מנת להבטיח כי היסודות של העסק העתידי שלכם יציבים ובטוחים. ייעוץ עסקי יוכל לספק לכם את הטיפים והידע הנדרש, על מנת לפעול נכון בתחילת הדרך, להתנהל בצורה מאורגנת ומסודרת וכמובן להימנע מכניסה לחובות ובעיות בתזרים המזומנים.

מה הם השלבים הראשונים להקמת עסק? ובמה להתמקד?

השלבים הראשונים להקמת עסק – כל מה שכדאי לדעת מתחילת הדרך

רוב האנשים מאמינים כי פתיחת העסק מתחילה בפתיחת עוסק פטור או מורשה והתמודדות עם כל הבירוקרטיה של ביטוח לאומי. אך למעשה, השלב הראשוני של הקמת העסק יהיה לפנות לייעוץ עסקי. מדובר על השלב החשוב והחיוני ביותר, שיאפשר לכם לבנות עסק יציב ומקצועי, שימשיך להתפתח ולשגשג לאורך השנים. יועץ עסקי יוכל לסייע לכם לחדד את המאפיינים של העסק שלכם, להבין את דרכי הפעולה הנכונות וכמובן לתרום לכם בתחום המיתוג והשיווק של העסק. יועץ מקצועי יסייע לכם בכל יתר השלבים של הקמת העסק, כולל בניית התוכנית העסקית והאסטרטגית, סיוע בפתיחת הדלתות הנכונות והיכרות עם אנשי מקצוע מובילים בתחום ההתמחות שלכם. היועץ העסקי יסייע לכם להבין האם האופי שלכם מתאים לתחום העיסוק הנבחר והאם אתם מבינים את המשמעות של ניהול העסק.

כל מה שחשוב לדעת לגבי הקמת עסק חדש

אחד השלבים החיוניים ביותר הוא בדיקת הכדאיות של העסק, מאחר ואין שום טעם להקים עסק שאין לו ביקוש. לכן חשוב לבצע סקר מקיף בתחום, לבחון את המתחרים ואת הייחודיות שלהם, להבין מה בדיוק חסר כרגע בתחום הרלוונטי וכיצד תוכלו לספק את הביקוש של הצרכים, תוך כדי שמירה על עלויות נמוכות ורווחיות גבוהה. יש להגדיר בצורה ברורה את הקונספט של העסק שלכם ואת קהל היעד המרכזי שלו, לצד הרווחיות הצפויה לאור ההוצאות העתידיות של העסק. יש לוודא כי יש לכם את ההון העצמי הנדרש, על מנת להימנע מכניסה לחובות ומיצירת בעיות בתזרים המזומנים. 

אנו בחברת מיקוד לעסק נשמח לספק לכם סיוע וייעוץ בכל הקשור בשלבים הראשונים להקמת העסק. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לעשור בייעוץ עסקי ובליווי אסטרטגי ונשמח לסייע לכם להפוך את העסק שלכם להצלחה מסחררת. אנו נסייע לכם בפתיחת הדלתות הנחוצות וביצירת נטוורקינג החיוני ליצירת הקשרים הנכונים בתחום ההתמחות שלכם. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר!

שתף עמוד: